Wednesday, March 29, 2023
Home Tags Finaliste

Tag: finaliste

Çmimi Kadare: Ja 5 emrat finalistë. Të dielën shpallet fituesi

Arbër Ahmetaj, Ballsor Hoxha, Behar Jacaj, Gani Mehmetaj dhe Marcel Hila janë 5 autorët finalistë për Çmimin letrar “Kadare” 2021. Më 28 shkurt do të...
SiteLock