Sunday, April 2, 2023
Home Tags Filmi arberia

Tag: filmi arberia

Netflix flet shqip me filmin “Arbëria”, rrëfimi i regjisores Francesca Olivieri:...

Që nga 23 dhjetori i vitit 2021, në platformën më të madhe të filmave në botë, Netflix, ka filluar transmetimi i filmit të parë...

Filmi Arbëria! Një ndërthurje për takimin mes kulturave, nesër del në...

Historia e komunitetit arbëresh dhe lidhja e fortë me origjinën vjen e shfaqur artistikisht në filmin ‘Arbëria’. Mediat e huaja raportojnë se “ Arbëria” del nesër në...
SiteLock