Sunday, April 2, 2023
Home Tags Fiks fare

Tag: fiks fare

Garo sulmon ‘Fiks Fare’: Skema e mashtrimit në rekord të ri,...

Drejtoresha e Komunikimit në Foltoren e ish-kryeministrit Sali Berisha, Floriana Garo ka sulmuar emisionin Fiks Fare pas publikimit të investigimit që zbardh skandalin e...

SKANDALI/ Del zbuluar mashtrimi i madh i Sali Berishës!

    Fiks Fare denoncoi sot parregullsitë dhe abuzimet në procesin  e mbledhjes së firmave nga ish lideri i PD-së Sali Berisha për të thirrur Kuvendin...

Manipulimi i zgjedhjeve në PD, gazetarja e Fiks Fare voton pa...

Fiks Fare denoncoi sot parregullsitë dhe abuzimet në procesin zgjedhor për zgjedhjen e kreut të Partisë Demokratike në 13 qershor 2021. Fiks fare tregoi se...

Denoncimi nga Vlora: 15 mijë euro për ‘kokën time’, më vunë...

Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së enjtes një skandal në qytetin e Vlorës, ku një person kërkoi ndihmën e emisionit investigativ pasi policia lokale...

Moderatorët e ngacmojnë për Ilirin, Kryemadhi “zbulon” kush e mori floririn...

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ishte e ftuar mbrëmjen e sotme në “Fiks Fare”, ku mes humorit dhe sarkazmës foli edhe për çështjen e...
SiteLock