Sunday, April 2, 2023
Home Tags Figura publike

Tag: figura publike

Zbulohet dokumenti i fshehtë: Çfarë konsiderohet njeri i famshëm në Facebook

Moderatorët e Facebook – synimi i të cilëve është që të kujdesen për përmbajtjen në platformë – veprojnë përmes një udhëzimi me 300 faqe,...

Artan Hoxha del me deklaratën ‘bombë’ për vajzat e njohura të...

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka folur lidhur me kriminalitetin në vend, duke u shprehur se pas çdo vajze të njohur në Shqipëri, prapa është...

Mbase po vjen koha për ‘tërmet’ edhe mes figurash publike

Nga Çapajev Gjokutaj  Koha rrjedh njësoj sekondë pas sekonde nëpër shekuj e mileniume. Jemi ne, perceptimi dhe perjetimet tona, që i japim ritëm. Një sekondë...
SiteLock