Thursday, March 23, 2023
Home Tags Fierza

Tag: fierza

Rama shpjegon me filxhan situatën në Fierzë: Shesim energji më lirë...

Kreu i qeverisë Edi Rama ka sqaruar në emisionin “Opinion” përse u shkarkuar Fierza, ndërkohë që më herët ka blerë energji me çmim më...

Prefekti i Shkodrës: S’ka probleme nga reshjet, Komani dhe Fierza në...

“Nuk ka probleme nga reshjet! Dje kishim probleme në rrugën e Dukagjinit, sot është normal pas ndërhyrjeve! Shkarkimet janë në rrjedhë normale”. Kështu deklaron...
SiteLock