Friday, March 24, 2023
Home Tags Fieri

Tag: fieri

Shkarkimi i Alibeajt, Balla: Është nga Fieri, s’më takon mua ta...

Shkarkimi i Enkelejd Alibeajt nga posti i kreut të grupit të PD, është komentuar me batutë nga Taulant Balla. Ai shprehet se Alibeaj ka...

Rasti i 2 në vend/ Ndërron jetë e moshuara në Fier,...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Fierit. Një grua 67-vjeçare ka ndërruar jetë për shkak të të ftohtit ekstrem me temperaturat...

Ilir Alimehmeti: Nuk është Tirana qarku më i rënduar nga Covid-19!

Mjeku i njohur Ilir Alimehmeti thotë se edhe pse Tirana ka çdo ditë numrin më të lartë të rasteve të reja, është sepse ka...

OFL “godet” sërish, iu dërgon ultimatum 3 fierakëve

Operacioni Forca e Ligjit, ka vijuar sërish aksionin e saj. Në kuadër të zbatimit të Ligjit Special për masat pasurore ndaj individëve të dënuar...

Ja cilat janë qarqet me konsumin më të lartë në Shqipëri

Fieri dhe Tirana janë dy qarqet ku u regjistruan shpenzimet më të larta për konsum nga familjet. Instituti i Statistikave publikoi vjetarin statistikor, i cili...
SiteLock