Home Tags Fier

Tag: fier

Pas 4 ditësh stadiumi inagurohet kundër Francës, Basha ngre dyshimin për...

Nga Fieri kreu i PD, Lulzim Basha komentoi vendosjen e emrit “Air Albania” për stadiumin e ri që do të inaugurohet në Tiranë. Për Bashën...

“Ishte një pamje e trishtuar, e gjej në çdo qytet që...

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, qytetin e Fierit tha se herën e fundit që ishte në Fier u përball me një pamje trishtuese,...

Fier/ Gruaja gjendet e vdekur në kasollen e bagëtive (EMRI)

Një grua një fshat të Fierit ka vendosur t`i japë fund jetës së saj. Raportohet se ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Sektor...

Aksident në aksin Levan–Fier, shoferi humb kontrollin, tre anëtarë të familjes...

Një tjetër aksident është shënuar mbrëmjen e kësaj të shtune ku tre persona të cilët udhëtonin me një automjet tip “Toyota” kanë përfunduar jashtë...

Fier/ Dhunë ndaj policit dhe kanosje për dhënie parash, vihen në...

Një 35-vjeçar është vënë në prangat e policisë se ka kundërshtuar një punonjës policie për shkak të detyrës. I arrestuari është M.S., 35 vjeç, banues në Ballsh....

Arrestohet pronari i pikës së karburantit që shpërtheu dje në Fier

Policia ka arrestuar pronarin e pikës së furnizimit me gaz të automjeteve në fshatin Portëz që shpërtheu ditën e djeshme, por fatmirësisht nuk pati...

Gjendet i vdekur burri pranë një pike karburanti, policia zbardh dyshimet...

Një person i pajetë është gjetur pranë një karburanti në Levan të Fierit. Mësohet se bëhet fjalë për një person të moshuar, ndërkohë që...

Shpërthen në flakë depozita e gazit në Fier, panik tek banorët....

Pak minuta më parë në Portëz të Fierit ka shpërthyer një depozitë gazi. Shkak dyshohet të jetë bërë një defekt teknik. Policia dhe zjarrfikësja kanë...

Nuk pagoi 38.6 mln lekë taksa, arrestohet në Fier biznesmeni i...

Iljaz Fisheku 60-vjeç, biznesmen në fushën e hidrokabureve i cili ishte shpallur në kërkim për shkak se nuk kishte paguar taksat, është arrestuar nga...
SiteLock