Sunday, March 26, 2023
Home Tags Fier

Tag: fier

Mediu takim me strukturat e PR në Fier, jep direktivat për...

Kryetari i Partisë Republikane Fatmir Mediu, zhvilloi një takim për zgjedhjet lokale me strukturat e PR në Fier. “Nevoja për një bashkim të së djathtës...

Zjarr në Levan të Fierit, digjen kodrat me ullishte, zjarrfikësit në...

Një zjarr ka përfshirë kodrat me ullinj në fshatin Levan të Fierit. Të favorizuara dhe nga era flakët janë përhapur me shpejtësi duke shkrumbuar...

INSTAT: Durrësi dhe Fieri kanë rënien më të madhe të të...

Durrësi dhe Fieri ishin dy qarqet që shënuan rënien më të madhe të të ardhurave për frymë gjatë vitit pandemik 2020 raportoi INSTAT. Për shkak...

Ish-zyrat e PD-së në Fier përfshihen nga flakët

Zjarr në katin e tretë të një godine në Fier. Mësohet se në këtë godinë kanë qenë më parë zyrat e PD, ndërsa aktualisht...

FOTO/ Zhduket 40 vjeçari nga Fushë Kruja, familjarët kërkojnë ndihmë për...

Një 40-vjeçar ka humbur kontaktet me familjen në kryeqytet. Familjarët e Fatjon Hushit nga Fushë Kruja kërkojnë ndihmë për gjetjen e të afërmit të...

5 muaj pa marrë pagat, punonjësit e inceneratorit të Fierit sërish...

Punonjësit e inceneratorit të Fierit po protestojnë sërish sot, pasi kanë 5 muaj pa marrë pagat, ndërsa kanë bllokuar hyrjen e automjeteve me mbetje...

Policia e Fierit qindra kontrolle për kanabis, gjenden fidanë në një...

Kontrolle masive në territorin e qarkut Fier, për parandalimin e veprimtarisë kriminale të kultivimit të bimëve narkotikëve. Goditet një rast i tentativës për kultivim...

Fier/ Zjarr i frikshëm te ‘Këneta e zezë’, u rrezikuan serat...

Një zjarr i përmasave të frikshme ka rënë ditën e djeshme në zonën e quajtur 'Këneta e zezë' në Roskovec. Si pasojë e flakëve janë...

Fier/ Mbyllet kopshti ku ndërroi jetë në mënyrë ende të paqartë...

Pak javë më parë opinioni publik u trondit kur në media u publikua lajmi se një 3 vjeçar kishte ndërruar jetë në kopsht. Aludimet...

Aksidentohet për vdekje endacaku në Fier, arrestohet 23-vjeçari

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Fier. Policia njofton se një 23-vjeçar duke drejtuar automjetin tip “Benz” ka aksidentuar...
SiteLock