Sunday, April 2, 2023
Home Tags Fiannca

Tag: fiannca

“Vitin e ardhshëm rimëkëmbja ekonomike në nivelin 5%”, ministria e Financave:...

Ministria e Financave dhe Ekonomisë në një reagim pas publikimit të raportit të Bankës Botërore, shprehet se vlerësimet e bankës për një rimëkëmbje ekonomike...
SiteLock