Thursday, March 23, 2023
Home Tags Fhf

Tag: fhf

Presidenti i UEFA-s shkon me makinën e Armand Dukës në kryeministri...

Presidenti i UEFA-s, Aleksader Ceferin, ka mbërritur në Kryeministri për takimin me kryeministrin Edi Rama. Temë e diskutimeve do të jenë edhe zgjedhjet në...

Kush janë drejtuesit e rinj të Fakultetit të Histori-Filologjisë?

Janë bërë emërimet e reja për Fakultetin e Historisë dhe të Filologjisë, pas marrjes së postit të Rektorit nga Artan Hoxha. Prof. dr. Sabri Laçi...

Gara në Universitete/ Artan Hoxha takime në Fakultetin e Historisë dhe...

Kandidati për rektor në Universitetin e Tiranës Artan Hoxha, po vijon me fushatën e tij dhe takimet nëpër fakultetet e Universitetit të Tiranës. Teksa...
SiteLock