Saturday, March 25, 2023
Home Tags FETO

Tag: FETO

ANALIZA: Pesë vjet pas grushtit të dështuar të shtetit, Turqia e...

Pesë vjet pasi një grup në ushtri u përpoq të rrëzonte qeverinë e presidentit Erdogan, demokracia dhe sundimi i ligjit janë në rënie –...

Vizita e Ramës në Turqi, reagon analisti i njohur: Lajm i...

Analisti Afrim Krasniqi shprehet se kryeministri Rama duhet të japë shpjegime dhe deklaratat në lidhje me organizatën FETO. Ai e konsideroi një lajm të...
SiteLock