Saturday, April 1, 2023
Home Tags Fetar

Tag: fetar

Plas sherri mes pastorit dhe gazetares së njohur shqiptare: Kjo është...

Pastori Akil Pano debatoi sot në emisionin ‘Shqipëria live’ me gazetaren Zhakilin Lekatari teksa po diskutohej tema ‘a kanë edukatë seksuale shqiptarët’. Teksa pastori...

Sa besimtarë jane realisht besimtarët tiranas?

Nga Eduard Zaloshnja Nga një sondazh rreth feve dhe ekstremizmit, që e zhvillova me intervista face-to-face në të gjithë territorin e Bashkisë Tiranë (me kuota...
SiteLock