Tuesday, March 21, 2023
Home Tags Festivali 58

Tag: festivali 58

Ja cilët janë finalistët e Festivalit të Këngës

Mbrëmja e djeshme ishte nata e dytë gjysëm finale e "Festivalit të Këngës" , ku u shpallën dhe finalistët, të cilët do të ngjiten...
SiteLock