Saturday, March 25, 2023
Home Tags Festimi golit

Tag: festimi golit

Meguajër tregon festimin polemik ndaj Shqipërisë dhe zbërthen golin: E kishim...

Mbrojtësi i Mançester Junajtid i cili realizoi golin e parë të takimit ndaj Shqipërisë mbrëmë në stadiumin mitik “Wembley”, në mikrofonat e “SKY Sports”,...
SiteLock