Thursday, March 23, 2023
Home Tags Festime

Tag: festime

Koncert te sheshi ‘Skënderbej’! Sot Aurela Gaçe, nesër Elita 5, Veliaj:...

Edhe pas Europianit, sheshi “Skënderbej” do vijojë të jetë qendër e festimeve. Kryetari i Bashkisë Erion Veliaj fton qytetarët që të ndjekin sonte Aurela Gaçen...

Ish-kreu i Portit Durrës Ardian Qirici: Kjo foto shpall të përfunduar...

Ish-kreu i Portit Durrës Ardian Qirici ka komentuar grumbullimet e njerëzve ditën e djeshme në Elbasan, ku festuan Ditën e Verës, pa pasur asnjë...

A duhet t’i festojmë festat pagane?

Nga Gëzim Llojdia 1. Regjimi iku 25 vjet më parë, tradita e tij për festimin e Vitit të Ri ende jeton. Duke lënë në heshtje...

Disa këshilla të thjeshta por shumë të vlefshme në ditët e...

1-Mos uroni askënd me gif-e, pemë, ushqime, lule, në rrjete sociale, e as në telefon, por përdorni fjalën, atë fjalë ose fjali të thjeshtë që...

VIDEO/ Qeveria e re malazeze: Festë me flamuj serbë dhe këngë...

Zgjedhja e qeverisë së re të Malit të Zi, e kryesuar nga kryeministri i frymës proserbe Zdravko Krivokapiç, u festua në disa qytete malazeze. Festimet...
SiteLock