Wednesday, March 29, 2023
Home Tags Festim

Tag: festim

Festa e Sulltan Nevruzit, çfarë simbolizon dhe ritet që praktikohen

21 marsi shënon fillimin e pranverës, po për shumë njerëz në botë është gjithashtu nisja e Sulltan Nevruzit, ose siç njihet ndryshe, Viti i...

Pas 42 vitesh familja Kardashian do të bëjë diçka ndryshe për...

Bota së fundmi është duke u përballur me virusin Covid-19, dhe kjo ka bërë që çdo gjë të mos jetë më si më parë. Si...
SiteLock