Saturday, March 25, 2023
Home Tags Feste zyrtare

Tag: feste zyrtare

Ish-myftiu i Tiranës reagon pas ngjarjes së vetëflijimit në Kombinat: Asnjë...

Ish-Myftiu i Tiranës Ylli Gurra ka komentuar sot ngjarjen e rëndë në Kombinat të vetëflijimit të nënës dhe dy vajzave. Sipas tij  ky akt...

Propozimi në Kuvend/ 7 janari festë zyrtare e Krishtlindjeve në Shqipëri!

Data 7 janar do të jetë ditë feste zyrtare. Në Kuvend është depozituar nisma që ka për qëllim shtimin si ditë  pushimi zyrtar/feste zyrtare...
SiteLock