Tuesday, March 21, 2023
Home Tags Festat

Tag: festat

Viti i ri 2022/ Modelet & Fevziu në Dubai, viti nis...

Mbrëmjen e 31 dhjetorit të gjithë festuan, duke lënë pas një vit plot me ngjarje, disa të këndshme e disa më pak të këndshme....

Ministria e Shëndetësisë bën apelin për festat e fundvitit! Ajrosni ambientin,...

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar një udhëzim për qytetarët për festa sa më të sigurta përballët kërcënimit nga variantet e reja të COVID. Në...

Lehtësim lëvizjeje në kufirin Shqipëri-Kosovë, marrëveshja u firmos dje

Në mbledhjen e ditës së djeshme të 2 qeverive, asaj të Kosovës dhe të Shqipërisë, u vendos që në kufirin mes dy vendeve do të...

Rikthimi në punë: Disa këshilla se si të shpëtoni nga “qetësia”...

Si po ju duket rikthimi në punë? Diku rreth javës së tretë të dhjetorit, për të mos thënë më herët, puna fillon dhe ngadalësohet....

VIDEO/Rama shpërndan kartolinat me një urim për festat e fundvitit nga...

Sheshet kryesore janë pushtuar nga atmosfera festive e fundvitit dhe kryeministri Edi Rama ka ndarë përmes një postimi në rrjetet sociale disa nga këto...

Durrës/ Tragetet e linjave, 12 lundrime shtesë për festat

• Nga 21 dhjetori 2019, për katër ditë radhazi, do të realizohen nga dy rrugë në ditë, nga portet e Barit dhe Ankonës drejt...
SiteLock