Friday, March 31, 2023
Home Tags Festat e nentorit

Tag: festat e nentorit

Tirana mbulohet e gjitha në kuqezi, flamuj që valëviten nëpër ballkone...

Kuqezi është “veshur” kryeqyteti për të pritur me atmosferë edhe këtë vit pavarësisht motit të zymtë Festat e Nëntorit. Më shumë flamuj se cdo vit...

Festat e nëntorit! Shatërvani në Zagreb shëndrrohet në ngjyrat kuq e...

Pas Dubait dhe sheshit Omonia në Greqi ngjyrat kuqezi kanë ‘veshur’ edhe Zagrebin. Një nga shatërvanet në qendër të Zagrebit është ndriçuar kuqezi me...

Festat e 28-29 Nëntorit/ Manastirliu firmos urdhrin: Nuk ka grumbullime! Masat...

Vendimi për të ndaluar grumbullimet në vende të mbyllura apo të hapura do të qëndrojë në fuqi deri në datë 29 nëntor. Ministrja e Shëndetësisë,...
SiteLock