Monday, March 20, 2023
Home Tags Festat e fundvitit

Tag: festat e fundvitit

Kim uron në shqip: Gëzuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri

Ambasadorja amerikane në vendin tonë, Yuri Kim ka uruar në shqip Krishtlindjet dhe Vitin e Ri. Kim ka ndarë foto në rrjetet sociale nga...

Rena dhe Fast në terren/ Policia e shtetit në në gatishmëri...

 Zv.drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Albert Dervishaj ka bërë të ditura masat e marra nga Policia, për festat e fundvitit. Në një...

“Situatën e kemi shumë të rëndë”/ Mbi 11 mijë raste aktive...

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik bën të ditur se numri total i rasteve pozitive është 47.499 raste nga 166.741 persona të dyshimtë në virusin...

Porti i Durrësit/ Festat e fundvitit sjellin brenda një jave mbi...

Gjatë javës së fundit në portin e Durrësit kanë mbërritur me tragete 21,163 udhëtarë me 4,939 autovetura gjithsej. Ndërsa pritet që ky numër të...

Shoqata e të Verbërve pa shpërblim në fundvit/ Kreu i shoqatës:...

Këtë fundvit personat me aftësi të kufizuara nuk do të marrin shpërblim për festat e fundvitit. Kreu i Shoqatës së të Verbërve Ardian Hysa thotë...

Festat e fundvitit dhe siguria publike/ Lleshaj: Policia nuk ka festë,...

Në ditët e para të janarit ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj do të ketë në duar për ta bërë publik bilancin e policisë së...

Amnistia e fundvitit/ Ministrja Gjonaj zbulon se cilat kategori përfitojnë

Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka dalë sot në një deklaratë për mediat, ku ka bërë të ditur kategoritë që përfitojnë nga amnistia. Gjonaj tha...

Policia e Shtetit, masa shtesë për mbarëvajtjen e Festave të fundvitit

Drejtori i Drejtorisë së Rendit Publik, Drejtues Albert Dervishaj në një deklaratë për mediat, ka bërë të ditura masat e ndërmarra nga Policia e...

Festat e fundvitit në Durrës/ Durrsakët ndahen në dy grupe për...

Festat e fundvitit duket se kanë sjellë edhe gjallërinë e munguar prej javësh në qytetin e Durrësit, I cili fatkeqsisht u prek edhe nga...

Amnistia e fundvitit, përfituesit do t’i kalojnë festat në qeli

Personat e dënuar që pritej të përfitonin nga amnistia e fundvitit do t’i kalojnë festat në qeli. Edhe pse ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj njoftoi...
SiteLock