Friday, March 31, 2023
Home Tags Festa e birres

Tag: festa e birres

Nuk ke nevojë për ftesën: “Mirë se vjen në Shqipëri Gjoran...

Nga Hazbi Lika Këtë fillim gushti lajmin e ditës e bëri ardhja e këngëtarit serb, Gjoran Bregoviç i ftuar nga Bashkia Korçë me rastin e...

Standardi i dyfishtë i patriotëve me çështjen “Bregoviç”

Nga Altin Ketro Çështja e këngëtarit jugosllav Goran Bregoviç, i ftuar në Korçë për Festën e Birrës, ka marrë një vëmendje të lartë të publikut...

Në Ballkan është koha për Paqe. Dhe dy fjalë për Bregoviçin!

Nga Dritan Hila 1-Muzikën jugosllave pak e pëlqej. Disa artistë si Dino Merlin, grupi Crvena Jabuka, bëjnë përjashtim. Kjo nuk i heq asgjë mirëkuptimit tim...

“Më kanë shkruar shumë persona”, Spartak Ngjela paralajmëron trazira: Do të...

Lajmi se këngëtari serb, Goran Bregoiviç, do të këndojë para publikut shqiptar në “Festën e Birrës” në Korçë, ngjalli shumë reagime në Shqipëri, të...
SiteLock