Tuesday, March 21, 2023
Home Tags Fernando torres

Tag: fernando torres

Torres dhe dyshimet mbi Simeone-n: Problemi vjen nga jashtë

Diego Simeone është vënë në diskutim për shkak të ecurisë jo shumë të mirë të Atletico Madrid në këtë sezon, me Colchoneros që mbajnë...
SiteLock