Wednesday, March 29, 2023
Home Tags Fergusto

Tag: fergusto

Trondit Ferguson: Del Pieron e ftova tek Junajtid, ai preferoi Juventusin...

Juventusi është klub që ka qëndruar gjithmonë pretendent në futbollin italian dhe europian, duke sfiduar në momentet e tyre më të mirë edhe klube...
SiteLock