Tuesday, March 21, 2023
Home Tags Ferdinand xhaferraj

Tag: ferdinand xhaferraj

Debati brenda PD/ Xhaferaj-Berishës: Kim ambasadore e nderuar, s’bërë mirë...

Deputeti i Partisë Demokratike, Ferdinand Xhaferaj ka debatuar me ish-kryeministrin Sali Berisha. Në mbledhjen e grupit të PD në selinë blu pa pasur debate...

HEMORAGJIA/ Ferdinand Xhaferraj zhvendos vëmendjen në port për të larguar drejtorin,...

Ferdinand Xhaferraj ka bërë sot lëvizjen taktike për t'i treguar të gjithëve se ai është misionari i marrëveshjes Rama-Basha në Durrës. Sot kryetari më...

Fred Xhaferraj e shkarkon si kryetar, ja si ia kthen Alion...

Kryetar po shkruaj jo për arsye personale pasi as që më intereson vendimi që more apo vendimet tua të mëtejshme karshi meje. Thjesht me...

Njeriu i afërt dekonspiron Ferdinand Xhaferraj: Është me Shehajn sepse Bujar...

Ferdinand Xhaferraj ka tronditur në pamje të parë në zgjedhjet brenda PD në Durrës, ndërsa është shfaqur në krah të Agron Shehajt. Por burime...

Xhaxhi militanti shpjegon pse sekretaret e Fredit ngatërrojnë numrin e kandidatëve...

Gazeta bulevard vazhdon të ketë keqkuptime me  lidershipin lokal dhe lidhur me këtë gjë ka plasur një debat i madh. Ferdi që njihet tashmë...

Xhaferraj takim me banorët e zonës së plazhit: Qytetarët ndihen të...

Kreu i PD Durrës, Ferdinand Xhaferraj njëherësh kandidat në listën e Durrësit ka vijuar takimet në tërren të nisura pak javë para nisjes zyrtare...

Ferdinand Xhaferraj tregon parashikimin: Marrim minimumi 8 mandate në Durrës

Kandidati për deputet dhe kreu i PD në Durrës thotë se forca politike që ai bën pjesë merr minimumi 8 mandate në atë qark. Më...

VIDEO/ “Investimet 3D, shumë larg realitetit”, Xhaferaj nxjerr pamjet: Shkozeti duket...

Kryedemokrati i Durrësit, Ferdinand  Xhaferaj ka reaguar përmes një videoje në lidhje me investimet e bashkisë së qytetit, e cila sipas tij i ka...

Xhaferraj: Task Forca me 200 vullnetarë do të mbrojë votën e...

“Partia Demokratike ka nxjerrë leksionet e saj dhe ka marrë masat për të mbrojtur votën”. Kështu u shpreh në Ditari në A2 CNN kandidati...

Programi për arsimin, Xhaferraj: I dështuari Rama trumbeton me të madhe...

Xhaferraj ka reaguar nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ndaj programit të shpalosur sot nga kryeministri Edi Rama për Arsimin. Ai e cilëson këtë...
SiteLock