Saturday, March 25, 2023
Home Tags Ferdinand xhaferaj

Tag: ferdinand xhaferaj

Demokratët humbën zgjedhjet/ Reagon për herë të parë Xhaferraj: Votat e...

Ferdinand Xhaferaj ka reaguar pas zgjedhjeve të 25 prillit. Ai ka falenderuar struktuarat e Partisë Demokratike, dhe votuesit. Xhaferraj shprehet se janë në proces...

Ferdinand Xhaferraj vizitë në tregun industrial të qytetit: Mezi presim 25...

Kreu i PD të Durrësit Ferdinand Xhaferraj ka realizuar një takim partiak me tregtarët në atë që ndryshe quhet tregu industrial. Xhaferraj është njohur...

VIDEO/ Ferdinand Xhaferaj: Burimi i infeksionit nuk është qytetari durrsak, por...

Kreu i PD-së Durrës, Ferdinand Xhaferaj, përmes një prononcimi në media, ka hedhur akuza për menaxhimin e situatës së pandemisë dhe ligjit të ri...

Bashkia Durrës publikon fotot dhe i përgjigjet deklaratave të Ferdinand Xhaferajt:...

Deklarata e Bashkisë Durrës: Kryetari i PD-së së Durrësit Ferdinand Xhaferri ka vijuar me baltën e rradhës në deklaratat e tij publike. Në shpifjet e...

Mbahen zgjedhjet për kreun e FRPD në Spitallë, Ferdinand Xhaferraj njofton...

Kreu i Partisë Demokratike në Durrës, Ferdinand Xhaferraj ka njoftuar sot nëpërmjet një statusi në rrjetin e tij social Facebook se janë mbajtur zjedhjet...

Ferdinand Xhaferaj: Investimi i dhjetëra familjeve është dëmtuar, këta po bëjnë...

Thirrjes së banorëve të lagjes 17, i është bashkiar edhe kreu i PD së Durrësit, Ferdinand Xhaferaj, i cili kërkoi nga qeveria që banorëve...

Xhaferaj: Ftoj demokratët e Durrësit të reflektojnë, 29 vite më parë...

Kreu i PD së Durrësit, Ferdinand Xhaferaj, nëpërmjet një prononcimi në rrjetet sociale, u ka bërë thirrje demokratëve të Durrësit për të reflektuar mbi...
SiteLock