Tuesday, March 21, 2023
Home Tags Feniks

Tag: feniks

Monika Kryemadhi: Unë jam si zogu Feniks, do digjem dhe do...

Monika Kryemadhi në daljen e saj të parë publike pas zgjedhjeve të 25 prillit. Ajo për herë të parë gjithashtu tregoi që nuk do të...
SiteLock