Thursday, March 23, 2023
Home Tags Femra

Tag: femra

Të famshmet që guxuan, zbuloni femrat që prenë flokët zero dhe...

Prerja e flokëve zero nga femrat duket një ide e çmendur. Patjetër që do të kërkonte shumë guxim për t'i thënë lamtumirë flokëve, por mund...

Cota Luna, sosia e Claudia Cardinale, femra nga Librazhdi që sfidon...

Nga Albert Zholi  Mbas dy viteve Pandemie puna filloi me evente të rëndësish,e edhe për Cota Luna (Sosia e Claudia Cardinale ). Për të evenimentet...

Linda Rama i bashkohet nismës së rëndësishme me gratë më të...

Bashkëshortja e kryeministrit Edi Rama, Linda Rama i është bashkuar nismës së disa aktivisteve të të drejtave të njeriut në Shqipëri. Videoja ka mesazhe sensibilizuese...

Pasi doli me video-mesazhi ku sqaroi gjithçka nga romanca me Beartin/...

Trekëndëshi Andit-Tea-Beart është kryefjala e medias rozë ditët e fundit. Tea është ish-konkurrentja më e dashur dhe e ëmbël e cila doli nga "Përputhen"...

Femrat humbin interesin për seksin pas 3 vitesh martesë

Deri tani shumëkush mendonte se janë meshkujt ata që e humbasin dëshirën për seks në një marrëdhënie të gjatë. Por në fakt, duket se...

Njeriu ka nevojë për poezi siç femra ka nevojë për dashuri

Poezia është testamenti i jetës, ndërsa bota kuptohet më së miri përmes shpirtit të poetit. Poezia është dimensioni më i pastër që e posedon...

8 gjestet e heshtura që bëjnë burrat e dashuruar

Kur femrat bien në dashuri, ato flasin shumë dhe të gjithë e marrin vesh, por çfarë ndodh kur meshkujt bien në dashuri? Ata nuk...

​10 gjërat që një mashkull i vërtetë bën në një marrëdhënie

Nëse doni të dini nëse jeni në një lidhje me një mashkull të vërtetë, kushtojini vëmendje veprimeve të tij. Ajo që me të vërtetë ka...

A mund ta besoni që kjo është mosha e duhur për...

Shumë gra, në ditët e sotme, vendosin ta shtyjnë të kenë fëmijë, sepse duan të përqendrohen në karrierën e tyre, duan të udhëtojnë më...

17 këshilla që femrat kanë nevojë të dëgjojnë

Çdo femër ka nevojë të dëgjojë këto këshilla. Këto këshilla të përmbledhura në këtë artikull janë të gjitha këshilla të dhëna nga femrat për femrat,...
SiteLock