Wednesday, March 29, 2023
Home Tags Femijeri

Tag: femijeri

Rama bën rrëfimin e rrallë: Më kujtohet kur isha i vogël...

Kryeministri Edi Rama pas 8 viteve qeverisje, thotë se e ka lënë emrin e tij në qytetin e Vlorës. “Ndoshta ç’ka unë kam jetuar me...

Kryeministri Rama zbulon detaje për fëmijërinë e tij, tregon si e...

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim me 35 italianë që jetojnë në Vlorë, të cilët kishin shprehur dëshirën për t'u anëtarësuar në Partinë...

Elisa Spiropali bën rrëfimin e rrallë, tregon si ka qenë fëmijëria...

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka kujtuar fëmijërinë e saj. Ajo ka treguar se ka qenë fëmijë shumë i mbarë,...

Kur ishim fëmijë

Nga Fatmir Lohja Pamja është fotografuar këto ditë në sheshin Skenderbej,  në Tiranë. Jam mrekulluar duke ndjekur koncertin e mbretërve, mbretëreshava, princave dhe princashave të ...

Moderatorja e njohur shqiptare tregon për sëmundjen që i rrezikoi jetën

Gazetarja dhe moderatorja Aulona Musta tha se ajo nuk ka pasur një fëmijëri, si gjithë moshatarët e tjerë. Gjatë një interviste, Aulona Musta tha...

Gjashtë sjellje që tregojnë mungesën e dashurisë në fëmijëri

Ka mënyra për të bërë dhe sjellje që zbulojnë natyrën dhe të kaluarën e disa njerëzve. Sidomos në fëmijët e vegjël, mungesa e dashurisë...
SiteLock