Wednesday, March 29, 2023
Home Tags Federata shqiptare e futbollit

Tag: federata shqiptare e futbollit

Reagim i FSHF-së: E vërteta për financat dhe atë që çakejtë...

Federata Shqiptare e Futbollit e ndjen dhe e ka për detyrë të informojë komunitetin e futbollit, anëtarët e saj, por edhe të gjithë opinion...

FSHF vjen me kursin “UEFA Football Doctor Education”

Federata Shqiptare e Futbollit vijon të organizojë kurse të ndryshme formimi, në shërbim dhe në të mirë të rritjes dhe zhvillimit të futbollit në...

Lajm i mirë/ Asnjë lojtar i Kombëtares nuk është pozitiv me...

Federata Shqiptare e Futbollit ishte gati të shkaktonte një skandal dje, me emrat e lojtarëve që ishin infektuar me koronavirusi, por skandali zgjati fatmirësisht...

Edi Reja konfirmon kontratën e re me Kombëtaren shqiptare: Do jem...

Edi Reja është shumë afër rinovimit të kontratës me Federatën Shqiptare dhe firma përfundimtare është vetëm çështje kohe. Diçka të tillë e ka pranuar edhe...
SiteLock