Saturday, March 25, 2023
Home Tags Fbi shqiptare

Tag: fbi shqiptare

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime të bujshme: Ja çfarë do ndodhë pas...

Avokati i njohur Spartak Ngjela gjatë një interviste televizive paralajmëroi zhvillime të bujshme në Shqipëri. Sipas tij pas 15 nëntorit "FBI shqiptare" do të...

Gara për “FBI-në shqiptare”/ BKH paralajmëron kandidatët për testin fizik: Merrni...

Byroja Kombëtare e Hetimit njofton se sot u zhvillua Testi i Arsyetimit Logjik për përzgjedhjen e kandidatëve për hetues për fazat e mëtejshme të...

Në garë për agjentët e FBI-së shqiptare, 200 kandidatë bëjnë testin...

200 kandidatët për për agjente të FBI shqiptare, Byrosë Kombëtare të Hetimit kanë përfunduar testin logjik i cili po zhvillohet në ambientet e Pallatit...

Mori në dorë ‘frenat’ e Byrosë Kombëtare të Hetimit, Aida Hajnaj...

Pasa marrjes në dorë të drejtimit të Byrosë Kombëtare të Hetimit, Aida Hajnaj ka dhënë mesazhin e parë gjatë hapjes së procesit për rekrutimin...

Yuri Kim takim me Arben Krajën dhe Aida Hajnaj, ja çfarë...

Drejtuesja e Byrosë Kombëtarë të Hetimit Aida Hajnaj dhe drejtuesi i SPAK, Arben Kraja mëngjesin e sotëm kanë pritur në një takim ambasadoren e...

SPAK zgjedh Hajnajn në krye të BKH, reagon ambasadorja Yuri Kim

Ditën e sotme Struktura e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka vendosur kush do jetë në krye  të strukturës së Byrosë Kombëtare...
SiteLock