Friday, March 24, 2023
Home Tags Fb

Tag: fb

Ambasada italiane: Si mund të bëhesh shtetas italian nëpërmjet martesës

Ambasada italiane në Tiranë ka dhënë sqarime mbi procedurat e dokumentacionit për çiftet shqiptaro – italiane. Në Fb kjo ambasadë bëri të ditur sot se...

Facebook merr masa drastike ndaj liderëve botërorë: Fshin postimet që i...

Facebook dhe Twitter kanë fshirë disa postime në platformat sociale të bëra nga liderë botërorë, të cilat sipas tyre, përhapin dezinformim në lidhej me...
SiteLock