Saturday, April 1, 2023
Home Tags Fax news

Tag: fax news

Meta, Basha dhe Veliaj mesazh për vdekjen e Kasem Hysenbelliut: Ditë...

Kreu i Shtetit, Ilir Meta ka reaguar i tronditur, duke e quajtur të pabesueshëm lajmin për ndarjen e parakohshme nga jeta të Presidentit të...

Po kurohej në Turqi, Covid-19 i merr jetën biznesmenit dhe pronarit...

Ditën e sotme është ndarë nga jeta presidenti i televizionit Fax News, Kasem Hysenbelliu. Ai nuk ka arritur të fitojë betejën me koronavirusin.Pronari i televizionit...
SiteLock