Home Tags Fauci

Tag: fauci

Trump e quajti idiot, Fauci i përgjigjet me një frazë nga...

Dr. Anthony Fauci u shpreh se me sulmet ndaj tij presidenti Donald Trump kërkon të heqë vëmendjen. Kur u pyet nga KNX Radio nëse...

Donald Trump shpërthen ndaj Faucit: Është një idiot, na mori më...

Presidenti i SHBA, Donald Trump, ka shpërthyer në akuza kundër Anthony Faucit. Në një takim elektoral, Trump tha se Fauci është një idiot dhe...

‘A jemi të përgatitur për sfidën e vjeshtës dhe dimrit?’/ Eksperti...

Eksperti i lartë i sëmundjeve infektive, Anthony Fauci, ka thënë se SHBA-ja është ende në valën e parë të pandemisë së koronavirusit, ndërsa vendi...

Eksperti pranë Shtëpisë së Bardhë jep lajmin e mirë: Ja kur...

Drejtori i Institutit Kombëtar të Shteteve të Bashkuara për Alergji dhe Sëmundje Infektive, Anthony Fauci, deklaroi se vaksinë kundër koronavirusit do jetë gati në...
SiteLock