Saturday, March 25, 2023
Home Tags Fatos tushe

Tag: fatos tushe

I arrestuar për shpërdorim detyre, Gjykata e Lartë refuzon lirimin e...

Gjykata e Lartë ka refuzuar lirimin e ish-kryebashkiakut të Lushnjës, Fatos Tushe, i cioli u vu në pranga dhe u akuzua për shpërdorim detyre....

Kërkoi lirinë me pretendimin se është i sëmurë, Gjykata lë në...

Gjykata e Posaçme ka rrëzuar kërkesën për liri të ish-kreut të Bashkisë së Lushnjës Fatos Tushe. Ky i fundit me argumentin se nuk është mirë...

Doli në përgjimet e SPAK/ GJKKO liron nga burgu ish-juristen e...

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka zbutur masën e sigurisë për ish-juristen në Bashkinë e Lushnjes, Blerta Turku e cila...

U arrestua për korrupsion, Fatos Tushe kërkon lirinë: Jam sëmurë

Ish-kryetari i bashkisë së Lushnjes Fatos Tushe kërkon lirinë në Gjykatën e Apelit. Nga “kafazi” i qelqtë ai hoqi përgjegjësinë nga vetja për tenderin...

U arrestua për korrupsion, Fatos Tushe kërkon lirimin nga burgu: Jam...

Ish-kryebashkiaku i Lushnjes,  Fatos Tushe i arrestuar për shpërdorim detyre dhe abuzim me tenderat, i është drejtuar sërish Apelit për të kërkuar lirinë, me...

Arrestimi i Fatos Tushes nga SPAK, Këshilli Bashkiak i Lushnjes i...

Arrestimi i Fatos Tushes nga SPAK, Këshilli Bashkiak i jep detyrën nënkryetares, Eriselda Sefa. Lajm në përditëism

Fatos Tushe kërkon masë më të butë sigurie, apelon vendimin e...

Ish-kryebashkiaku i Lushnjes, Fatos Tushe i akuzuar nga SPAK për shpërdorim detyre ka apeluar vendimin e Shkallës së parë Anti-Korrupsion, e cila e la...

Fatos Tushe që u prangos nga SPAK dha 70 mijë euro...

Nga Adriatik Doci  E pazakontë, por zyrtarët e lartë gjejnë gjithmonë forma nga më të çuditshmet për t’u pasuruar. Ish-ryetari i Baskisë së Lushnjes, Fatos...

“Duhet të ishin në burgje”/ Ngjela për zyrtarët e lartë: Pas...

Avokati Spartak Ngjela në një intervistë për ABC ka komentuar arrestimin me urdhër të SPAK të kryebashkiakut të Lushnjës, Fatos Tushe. Ngjela shprehet se operacioni...

Rama: Fatos Tushe do shkarkohet dhe do përjashtohet nga PS, s’jemi...

I prerë është treguar kryeministri Edi Rama për shkarkimin e kryebashkiakut të Lushnjes Fatos Tushe. Rama tha se ai do të shkarkohet dhe do...
SiteLock