Home Tags Fatos nano

Tag: fatos nano

Romeo Kara zbardh prapaskenat e forta politike dhe darkat e tyre...

Juristi Romeo Kara ka dalë me një reagim të fortë pas zhurmës mediatike që krijoi intervista e ish-kryeministrit Fatos Nano dhe deklaratat që ai...

Çfarë prisnin Berisha e Meta nga rikthimi i Fatos Nanos?

Nga Ylli Pata Buja që ka sjellë intervista e Fatos Nanos në emisionin “Opinion” te Fevziu, më shumë se ka ardhur nga ato që ka...

Pse mashtron Fatos Nano?

Nga Taulant Dedja Sot e kam kuptuar më në fund, falë Fevziut, pse Fatos Nano nuk u kërkoi kurrë falje as socialistëve dhe as shqiptarëve...

Nikoll Lesi: Fatos Nano i jargavitet Ramës, se i ka bërë...

Në opozitë ende nuk po e besojnë dot pse Fatos Nano foli mirë për Edi Ramën, ndryshe nga sa ndodhi me Berishën e Metën....

Nano, sharlatani që kemi merituar

Nga Andi Bushati  Rishfaqja pas kaq shumë kohësh e Fatos Nanos vërtetoi sërisht një thënie që sado e rëndomtë të duket, po aq e vërtetë...

Deklaratat e bujshme të Fatos Nanos, reagon Kreshnik Spahiu: O Zot!...

Intervista e ish-kryeministrit Fatos Nano ka shkaktuar shumë bujë në opinionin publik dhe në politikën shqiptare. Pas 10 vitesh mungesë në ekran, Nano u...

Fatos Nano dhe mësallat me njëmijë faqe

Nga Skënder Minxhozi Fatos Nano nuk ka qenë kurrë një person për t’u marrë lehtë për ato që thotë. Ka bërë shkollë me oratorinë, ironinë...

Katër rreshta të miat për Fatos Nanon që ende pas 25...

Nga Carlo Bollino Kthimi i papritur në ekran i Fatos Nanos dhe historia e të kaluarës së tij politike dhe burgosjes në burgjet ” demokratike ”,...

Fatos Nano foli si Julius Fucik

Nga Frrok Çupi Fatos Nano ishte mbrëmë në ekran përballë të gjithëve. Cinikët thonë se doli ‘për vete’ meqë ka kohë pa u shfaqur. Batakçinjtë...

Gjekmarkaj “shpërthen” ndaj Nanos: Berisha të mundi disa herë, kishe lyer...

Intervista e Fatos Nanos ka shkaktuar mjaft tension te analistët pranë opozitës, fill pasi ish kryetari i PS lëshoi deklarata të forta ndaj Ilir...
SiteLock