Home Tags Fatos nano

Tag: fatos nano

Ilir Meta i kalon pritshmëritë me deklaratën për Fatos Nanon: E...

Presidenti Ilir Meta nuk i ka kursyer ironitë ndaj ish-kryeministrit Fatos Nano, të cilit iu shpreh mirënjohës që si shofer i tij nuk e...

Ilir Meta shpërthen ndaj Fatos Nanos: Ishte dhe mbetet një karakter...

Presidenti Ilir Meta ka reaguar sërish pas akuzave të ish-kryeministrit Fatos Nano, i cili tha disa ditë më parë se te Meta shikonte të...

A është çmimi i Fatos Nanos Presidenca? Përgjigjet kryeministri Edi Rama:...

Kryeministri Edi Rama ka reaguar sot për herë të parë pas zhurmës që shkaktoi në radhët e politikës intervista e ish-kryeministrit Fatos Nano. Rama...

A po synon Nano postin e Presidentit?/ Baton Haxhiu zbërthen deklaratat...

Analisti Baton Haxhiu ka komentuar intervistën e fundit të Fatos Nanos. Haxhiu tha qëndrimet e Nanos janë të ftohta dhe të sinqerta pasi këtë...

“Fatos Nano nuk i trembet reagimit të neveritshëm të Metës dhe...

Gjatë fjalës së saj në Kuvend, ministrja Elisa Spiropali i ka dalë në mbrojtje ish-kryeministrit Fatos Nano, pas deklaratave të këtij të fundit në...

“Të merresh me kumar dhe të citosh biblën…”/ Presidenti Ilir Meta...

Presidenti Ilir Meta në një prononcim për mediat nga Korça është pyetur sërish nga gazetarët për akuzat që ish-kryeministri Fatos Nano hodhi ndaj tij. "Fakti...

Triumfi i Fatos Nanos dhe mjerimi i propogandës opozitare

Nga Alfred Peza Lideri historik i socialistëve Fatos Nano, ia doli që të rikthehej në qendër të vëmendjes publike dhe të debatit mediatik, gjatë kësaj...

Ndryshimi/ Djali i Sheqeres dhe djali i Maries

Nga Bledi Mane I pari u lind në një kullë të lartë me frëngji të vogla, i dyti lindi në një shtëpi të vogël me...

“Te Ilir Meta shikoj 7 mëkatet e Biblës”/ Presidenti reagon për...

Presidenti Ilir Meta ka reaguar për herë të parë pas akuzave që ish-kryeministri Fatos Nano hodhi ndaj tij. Meta u shpreh se nuk preferon t’i...

Po Juve ç’ patët me Fatos Nanon?!

Nga Pajtim Bello Fatos Nano doli nga istikami. Si Kostandini i harruar solli Doruntinën, ndali trokun e kalit dhe filloi të bisedojë. Foli me fjali...
SiteLock