Thursday, March 30, 2023
Home Tags Fatos nano

Tag: fatos nano

A mund të jetë Fatos Nano presidenti i ri?

Sekretari i Përgjithshëm i PS-së, Damian Gjiknuri, është pyetur nga gazetarët nëse Fatos Nano mund të jetë një emër për t’u bërë për president. Edhe...

Publikohet fotografia e rrallë: Dritëro Agolli krah Fatos Nanos, me dorë...

Vajza e shkrimtarit të madh Dritëro Agolli, Elona Agolli ka publikuar një fotografi të rrallë ku shfaqet babai i saj dhe lideri historik i...

Ndryshimi mes katarsisit të Fatos Nanos dhe Sali Berishës!

Nga Alfred Peza Ditët e fundit në rrjetet sociale janë rikthyer çuditërisht, disa nga momentet më të paharrueshme të KPD-së së famshme të dhjetorit 2001,...

Rama e Berisha u flasin dy audiencave përjashtuese të njëra-tjetrës

Nga Eduard Zaloshnja Deri kur Fatos Nano u largua përfundimisht nga skena politike shqiptare, nuk kisha bërë ndonjë sondazh të mirfilltë politik në Shqipëri (deri...

Nikoll Lesi: Pak fjalë për Ilir Metën dhe pse u prisha...

Nga Nikoll Lesi Ilir Metën e kam përkrahur në disa çështje jetike për vendin dhe nuk jam penduar. KOHA JONE e ka mbrojtur kur Berisha...

Artur Zheji i “shqetësuar” për PS: Senatorët nuk e kanë treguar...

Analisti Artur Zheji i ftuar në emisionin ‘’Pikat mbi i’’ në News24 ka folur për fletën e votimit të 25 prillit dhe faktin se...

Rudina Xhunga: E pyeta Nanon ku e gjete Bashkim Finon? Në...

Gazetarja Rudina Xhunga e ftuar në edicionin e lajmeve në DritareTv foli për ndarjen nga jeta të Bashkim Finos. Gazetarja kujton njohjen me ish-kryeministrin e...

Gara për 25 Prillin, analisti del me deklaratën surprizë: PS nxjerr...

Analisti Adri Nurellari teksa ka diskutuar fushatën elektorale të partive para 25 Prillit, thotë se Partia Socialiste nuk bën asnjë përpjekje për të joshur...

“Dordolec politik. E turpshme!” Analisti i njohur shpërthen keq ndaj Fatos...

Analisti Shpëtim Nazarko ka hedhur akuza ndaj ish-kryeministrit Fatos Nano. Nazarko tha mbrëmjen e kaluar në “Real Story” se i ka ardhur ndot nga...

Sulmet ndaj Fatos Nanos, Spiropali: Ai nuk ka nevojë të mbrohet...

Intervista e ish-kryeministri Fatos Nano ngjalli shumë debate në politikën shqiptare dhe shoqërua me reagime të shuma. Madje ministrja Elisa Spriopali u shpreh në mes...
SiteLock