Saturday, April 1, 2023
Home Tags Fatos klosi

Tag: fatos klosi

Vrasjet e 21 Janarit/ Fatos Klosi: Ja pse u qëllua kur...

Ish-kreu i shërbimit informativ, Fatos Klosi është shprehur se protesta e 21 janarit ku humbën jetën 4 protestues ishte e programuar. Në një intervistë për...

A do të rikthehet Ilir Meta në politikë? Fatos Klosi jep...

Sa i përket Ilir Metës, ish-kreu i SHIK, Fatos Klosi ka deklaruar se ai nuk sheh arsye që të kthehet në politikë atë, pasi...

Fatos Klosi: Berisha do ketë fatin e Tom Doshit, nuk ka...

Ish-kreu i Shërbimit Informativ Shtetëror, Fatos Klosi ka zbuluar arsyet se përse presidenti Ilir Meta është distancuar së fundmi nga ish-kryeministri Sali Berisha, pas...

Fatos Klosi: Pse amerikanët e kanë “halë në sy” Berishën dhe...

Vendimi i Departamentit Amerikan të Shtetit për futjen në listën e zezë të Sali Berishës dhe familjes së tij dhe shpalljen e tyre “non...

Fatos Klosi tregon pse Elbasani është ‘pika e dobët’ e fushatës...

Ish-kreu i SHISH, Fatos Klosi ka komentuar incidentet e ndodhura në qytetin e Elbasanit pak para nisjes së fushatës elektorale. Klosi u shpreh se Elbasani...

Fatos Klosi flet për takimin e Berishës me Ramiz Alinë: Saliu...

Ish-kreu i SHISH, Fatos Klosi u shpreh se Sigurimi ishte pjesë e Ministrisë së Brendshme. Ai shtoi se nuk ishte rastësor takimi i Ramiz...

Zgjedhjet/ Fatos Klosi bën parashikimin e papritur: Ja çfarë mund të...

Ish kreu i SHIK, Fatos Klosi tha në Repolitix se në zgjedhjet e ardhshme mund të ketë një koalicion PS dhe LSI duke u...

Fatos Klosi trondit me deklaratën, tregon çfarë ndodhi në Bulevard 10...

Për ish-kreun e ShIK, Fatos Klosi 21 janari ishte një skenar i Berishës dhe se donte të bënte të qartë se ai ishte i...

10 vite nga “21 Janari”, Fatos Klosi: Ja pse Berisha ka...

Sot shënohen dhjetë vite nga “21 Janari” i vitit 2011, dita kur gjatë protestës së Partisë Socialiste në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” para Kryeministrisë...

Fatos Klosi: Vjosa Osmani në Tiranë bëri fushatë, e turpshme të...

Ish-kreu i Shërbimit Informativ Shtetëror, Fatos Klosi ka komentuar dje vizitën 3-ditore të pak ditëve më parë në Shqipëri të ushtrueses së detyrës së...
SiteLock