Saturday, March 25, 2023
Home Tags Fatmmir xhafaj

Tag: fatmmir xhafaj

Nga marrëdhënia me Nanon, tek ajo me Majkon dhe Ramën, Xhafaj:...

Ish kreu i Komisionit të Posaçëm të Reformës në Drejtësi Fatmir Xhafaj ka qenë i ftuar në emisionin “Dekalog” të gazetarit Roland Qafoku ku...
SiteLock