Saturday, March 25, 2023
Home Tags Fatmir limaj

Tag: fatmir limaj

Reagime të ashpra kundër Fatmir Limajt – krahasoi Albin Kurtin me...

Kur kanë mbetur edhe pak ditë deri te përfundimi i fushatës zgjedhore, tashmë duket se ka degraduar gjuha e politikanëve ndaj njeri-tjetrit. E tillë del...

Ramush Haradinaj president i ri i Kosovës, arrihet marrëveshja?

PDK-ja është pajtuar që t’i jap votat për Ramush Haradinajn si president i ri i vendit. Kështu kanë thënë burime të gazetës “Bota sot”, ku...

Vizita e Ramës në Kosovë/ Ja ku u paraqit më parë...

Kryeministri Edi Rama ka filluar këtë mesditë turin e takimeve në Prishtinë. Rama i ka trokitur të parit në derë Fatmir Limajt të Nismës...

Dalin detaje nga të shtënat me armë, plagoset këshilltari i politikanit...

Si pasojë e të shtënave me armë mbrëmjen e sotme në Veternik ka mbetur i anëtari i Nismës, njëherazi këshilltari i Fatmir Limajt, Luan...

Limaj i kërkon Edi Ramës të mos ndërhyjë në çështjet e...

Zëvendëskryeministri kosovar Fatmir Limaj ka thënë se Kosova dhe Shqipëria duhet të ruajnë marrëdhënien e mirë miqësore pa ndërhyrë në politikat e brendshme. “Kosova dhe...

Fjala e fundit e avokatëve për rastin ”Kleçka”

Avokatët e të akuzuarve të tjerë në rastin “Kleçka”, sot dhe nesër pritet të japin fjalën e vet përfundimtare, derisa vendimi për rastin që...
SiteLock