Saturday, April 1, 2023
Home Tags Fatkeqsi

Tag: fatkeqsi

Hej, ju mosmirënjohës!

Nga Sokol Terihati Profesoreshe Luljeta Bozon, e kam njohur shume vite me pare edhe per shkak te lidhjeve miqesore me gjithe te tjeret, qe perbejne...

Covid godet rëndë policinë, kanë humbur jetën 10 efektivë dhe 16...

Boom infektimesh nga koronavirusi në radhët e uniformave blu. Vetëm në 24 orët e fundit kanë rezultuar pozitiv për Covid 19, 16 efektivë policie. Burimet...
SiteLock