Thursday, March 23, 2023
Home Tags Fatjon baze

Tag: fatjon baze

Gazetari zbardh prapaskenat e sezonit futbollistik: Klubet viktima të Armando Dukës,...

Gazetari Fatjon Baze ka komentuar prapaskenat e sezonit futbollistik nisur nga sfida e fundit në Air Albaia, Partizani-Vllazania. I njohur si një ndër kritikët më...

Tani që mendoj, nuk paskan pasur dhe aq shumë faj ata...

Nga Fatjon Baze Partizani nuk meritoi të fitonte ditën e djeshme, po kurrësesi as të humbiste, e aq më më tepër në atë mënyrë të...

Fusha e “Air Albanias” është fytyra e FSHF-së, jo e qeverisë!

Nga Fatjon Baze Pritej të ishte spektakli në fokus të diskutimeve, por ajo që mori gjithë vëmendjen në derbin e djeshëm të kryeqytetit mes Tiranës...
SiteLock