Wednesday, March 29, 2023
Home Tags Fate velaj

Tag: fate velaj

Fate Velaj: Dritan Leli një tinzar dhe pa dinjitet politik, erdhi...

Nga Fate Velaj Të them se me pëlqeu kjo analiza jote Vilma, është pak. Por, ti mund te trokasësh tek dera e atij që nuk dëgjon...

U lanë jashtë listave të PS për zgjedhjet e 25 prillit,...

Pas seancë plenare që u zhvillua sot, deputete që janë larguar nga listat e PS për zgjedhjet e 25 prillit iu përgjigjën interesit të...

U tha se e kanë paditur në gjykatë pasi po u...

Banorët e Kaninës deklaruan sot se deputeti i PS, Fate Velaj është paditur në gjykatë, pasi ata e akuzojnë se po u merr me...

Paditet në gjyq deputeti socialist, zbardhen akuzat dhe pretendimet

Deputeti socialist, Fate Velaj, paditet në Gjykatë nga banorët e Kaninës. Çështja konsiston në një problem pronësie, ku sipas banorëve deputeti ka përfituar në...
SiteLock