Sunday, March 26, 2023
Home Tags Farmaciste

Tag: farmaciste

Vaksinohen farmacistët: Miratohet kërkesa e tyre e nis procesi në të...

Ditën e sotme ka nisur vaksinimi i farmacistëve, pas kërkesës së tyre duke qenë se janë një ndër kategoritë më të rrezikuara. Njëra nga mjeket...

Urdhri i Farmacistëve kërkesë Ramës dhe Manastirliut: Hiqni kriterin që pronari...

Urdhëri i Farmacistëve të Shqipërisë i janë drejtuar nëpërmjet një letre kryeministrit Edi Rama dhe ministres së Shëndetësië, Ogerta Manastirliu, ku kanë adresuar shqetësimet...
SiteLock