Wednesday, March 29, 2023
Home Tags Fantazi

Tag: fantazi

Të fantazosh për dikë që s’është partneri yt: A ndikon në...

Fantazitë seksuale janë normale dhe të zakonshme, edhe atëherë kur jemi në një marrëdhënie me dikë. Po a ndikon fantazia për dikë tjetër tek...

Dy kongreset

Nga Fatmir Lohja Fantazi satirike Diku ,  në qendër të alpeve të Europës, në të njëjtin katund  turistik , u oragnizuan dy kongrese. Dy hotelet modern,...

7 fantazitë seksuale më të përhapura

Fantazitë janë krejt normale. Le të fillojmë duke thënë se të gjithë kanë fantazi seksuale. Po, e gjithë raca njerëzore ka një mendje që...

Telepati, fantazma apo çfarë? Këto histori janë të pashpjegueshme, por të...

Disa ngjarje thjesht nuk mund të shpjegohen dhe “rastësia” brenda tyre duket e frikshme dhe e pakuptueshme. Provë për këtë janë historitë e njerëzve...

Ku ndryshojnë fantazitë seksuale të meshkujve nga ato të femrave

Pjesës më të madhe të qenieve njerëzore u ndodh që në një moment të ditës të fantazojnë për një person që u pëlqen, ose...

Libër plot ndjenjë dhe fantazi “Hiret e një gruaje bionde”...

Prof. Bardhosh Gaçe Libri me tregime “Hiret e një gruaje bjonde”, me autor Albert Zholin ka dicka ndryshe. Autori është i njohur për librat e tij...

Tejkaloi çdo fantazi me pamjet që publikoi, kapet ‘mat’ Sali Berisha,...

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka dhënë provat se ka tejkaluar çdo fantazi, teksa ka postuar një video nga shembja e hotelit në Durrës, me shpërthim...
SiteLock