Saturday, March 25, 2023
Home Tags Fansat

Tag: fansat

Në “Big Brother Vip” ndodh gjithçka! Një dron futet brënda në...

TIRANË– Mbrëmë ka pasur trazira në shtëpinë e “Big Brother VIP”.  Pasi futbollisti Granit Cana vendosi ti jepte fund mardhënies së tij me Fifin,...

BMW Concept 4 vjen me një pamje të re, por merr...

Forma e saj është tani më agresive dhe tërheqëse, dhe duket sikur i largohet pak imazhit tipik të markës dhe ky dizajn i ri...

Fansat e pyesin pse nuk po martohet me Shkëlzenin, ja si...

Prej kohësh është përfolur se bloggerja e njohur, Armina Mevlani, do të kurorëzojë në martesë dashurinë me partnerin e saj, Shkëlzen Berishën. Edhe pse Mevlani...
SiteLock