Wednesday, March 29, 2023
Home Tags Fansa

Tag: fansa

Nuk kanë fund problemet për Luana Vjollcën

Moderatorja Luana Vjollca ka përfunduar në prokuroi për shkak të një fansi. Gazetarja Klodiana Lala ka raportuar për BallkanWeb se prezantuesja shumë e ndjekur dhe...

Nuk do ta njihni/ Do habiteni si dukej Ana e ‘Përputhen’...

Ish konkurrentja e Përputhen Ana Lleshi, shpesh herë është në qendër të mediave rozë. Përmes stilit dhe bukurisë së saj, ajo arrin të marrë...

Vetëm për një veshje fansat i “bënë namin” David Beckham

David Beckham është kthyer në “objekt talljeje” në rrjete sociale për shkak të veshjes së tij në shfaqjen e fundit të modës së bashkëshortes,...

Sot shënohet dita botërore e Gazetarëve Sportivë

Në botë ka shumë ngjarje sportive që njerëzit i përcjellin me pasion. Falë gazetarëve të sportit, miliona fansa në të gjithë botën marrin informacione...
SiteLock