Wednesday, March 22, 2023
Home Tags Familjet ne nevoje

Tag: familjet ne nevoje

Basha: 388 mln euro dëm nga arbitrazhet, duhet të ishin përdorur...

Kryedemokrati Basha tha nga foltorja e Kuvendit se 388 milionë euro do të paguhen nga shteti shqiptar për vendimet e gjykatave ndërkombëtare dhe arbitrazhet....

COVID-19, Xhaçka dhe efektivët e FA shpërndajnë ndihma për familjet në...

Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka, shoqëruar edhe nga Drejtori i Agjencisë Kombëtare të Mbrojtjes Civile Haki Çako ka qenë në Thumanë, Shijak e Ishëm...

Vendimi i qeverisë/ Pensionistët dhe familjet në nevojë, pa shpërblimin...

Një lajm jo i mirë vjen për pensionistët dhe familjet në nevojë lidhur me shpërblimin e fundvitit. Qeveria dhe Ministria e Financave kanë vendosur të...
SiteLock