Home Tags Familje

Tag: familje

‘S’ka më mirë se ta nisësh javën me mamin’, Kushi: E...

Ministrja e Arsimit, Evis Kushi e ka nisur javën në shoqërinë e mamasë, ndërsa e ka vizituar atë në shtëpinë e saj në lagjen...

‘Më rrahu me bisht fshese’, burri që kërkoi urdhër mbrojtjeje nga...

TIRANË-Shtetasi L. V. është 51 vjeç. Ai ka shtatë vite i divorcuar nga bashkëshortja, por sherret nuk i ndahen. Mbas ndarjes në gjykatë, radha...

Makina përfundon në kanal, dalin pamjet ku humbi jetën babë e...

Një aksident tragjik ka ndodhur në Lushnje ku ka humbur jetën babë e bijë. Pamje nga vendi i ngjarjes siguruar, ku shihet se makina ka...

Pas fitores së PS-së, lajmi surprizë për kryebashkiakun Arbana, Eltoni dhe...

Kryetari i bashkisë së Shijakut Elton Arbana dhe bashkëshortja e tij Ema së shpejti do të bëhen prindër me fëmijën e tyre të pestë. Pas...

Rrëfimi i rrallë i Ramës: Nga prindërit, tek hyrja në Lice,...

Kryeministri Rama, ndryshe nga ç’e kemi parë kohët e fundit, për shkak të fushatës zgjedhore zbuloi dje marrëdhënien me prindërit e tij. Teksa rrëfente në...

Ndërroi jetë mes flakëve pasi shpëtoi punonjësit e tjerë, zbulohet shuma...

Një shumë prej 1 milion lekësh është ndihma e qeverisë Shqiptare për familjen e Arjan Sala, i cili humbi jetën në mënyrë tragjike nga...

Jetimët!

Nga Stiljan DEDJA I dua jetimët ! Ata janë të pafajshëm për ç’ka ka ndodhur në jetën e tyre. Gjithë jetën jetimin do ta ndjekë...

Mozzik dhe Loredana, prindër për herë të dytë

Detajet e dyshimta në Instagramin e Loredanës të bëjnë të mendosh se çifti i reperëve do të bëhen prindër sërish. Fillimisht Loredana publikoi një këpucë...

Flasin familjarët e 28 vjeçares që u vra nga bashkëshorti: Irvana...

Familjarët e Irvana Hykës 28-vjeçares që u vra pasditen e djeshme nga bashkëshorti i saj Demokrat Medinaj në Fier, kanë treguar se ajo ka lënë pas...

Hej, ju mosmirënjohës!

Nga Sokol Terihati Profesoreshe Luljeta Bozon, e kam njohur shume vite me pare edhe per shkak te lidhjeve miqesore me gjithe te tjeret, qe perbejne...
SiteLock