Home Tags Familje

Tag: familje

Shuhet familja nga aksidenti në Vlorë/ Humbin jetën dy prindërit e...

Një familje e tërë është shuar pas një aksidenti të rëndë automobilistik në Vlorë. Katër anëtarë të një familje, prindërit dhe dy fëmijët kanë...

Rudina Hajdari flet për bashkëshortin: Prioritet për ne është vajza, largësia...

Pas zgjedhjeve të 25 prillit, deputetja Rudina Hajdari u largua drejt Amerikës për të takuar vajzën e saj. Në faqet rozë qarkulluan lajmet se ka...

Ore nuk e ka me ne SHBA, e ka me të...

Sali Berisha është në momentin e tij më të vështirë, madje edhe më keq se në ’97-n. Amerika e ka futur atë në “listën e...

Vrasja në Tiranë/ Ja si lindën konfliktet mes Dhurata dhe Kudret...

Konfliktet prej një viti për çështje tradhtie bashkëshortore e dhune në familje mes çiftit Kudret dhe Dhurata Saliaj janë zanafilla e ngjarjes së rëndë. Ndarja...

Berisha: Jam përgjegjës për veprimet e fëmijëve të mi, marr përsipër...

Sali Berisha deklaron se është përgjegjës për çdo veprim të fëmijëve të tij, Shkëlzen Berisha dhe Argita Malltezi. I pyetur nga Arian Çani nëse del...

Berishët humbën “gjyqin” me popullin e tyre – për pasojë edhe...

Nga Raimond Cimbi Pas 30 vjetësh në politikë, nga të cilat gjysmën e tyre në pushtet, Sali Berisha duke folur në emër të tij dhe...

Historike, Kina lejon çiftet që të sjellin në jetë tre fëmijë

Në përpjekje për t’i dhënë zgjidhje rritjes së vogël të numrit të lindjeve në vend, Partia Komuniste kineze ka deklaruar se do të lejojë...

Familja Berisha ‘non grata’/ Provat ulërasin, i kemi këtu para syve...

Mbrojtësit e Sali Berishës, që janë të paktë duhet thënë, që prej ditësh kur ai u shpall “non grata” nga SHBA, kërkojnë provat nga...

Dhunonte sistematikisht bashkëshorten, arrestohet 29-vjeçari

Policia e Matit ka vendosur në pranga një 29-vjeçar, pasi ky i fundit ushtronte dhunë sistematike ndaj bashkëshortes së tij. Mbi të riun rëndon akuza...

E kishin mbajtur të fshehtë! Mozzik dhe Loredana prindër për herë...

Surprizat nuk kanë fund! Gjejeni çfarë? Këngëtarët e famshëm, Mozzik dhe Loredana, një prej çifteve më të përfolura të showbiz-tit shqiptar, janë bërë prindër...
SiteLock